| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

vreau sa stiu ce carti imi trebuie pentru sa invat pentru scoala de soferi. Vreau sa incep sa invat de pe acum ca in vara incep scoala. Daca se poate un link nu conteaza pretul.PS multumesc anticipat

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Eh, asa am facut eu, m-am apucat sa invat legislatie inainte sa dau de scoala de soferi cu o saptamana.In o saptamana deja invatasem legislatia toata si regulile de circulatie.Ce am facut dupa ce am inceput sa conduc? nimic, eram deja plictisit de legislatie.Nu ti-as sugera sa le inveti de acum.Dar faci cum doresti, intra pe site-ul scoalarutiera.ro si invata de acolo totul, nu o sa mai ai intrebari happy