| Negrea_Mihai_1999 a întrebat:

vreau sa achiziționez o masina si sunt in dubii intre vw cc 2009 2010 si bmw e90 2007 ambele motorizare 2.0tdi...am auzit ca cc-urile sunt problematice

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"volkswagen este o marca de masini cam paguboasa" - iți zice unul de n-o fi avut la viața lui doar roabă sau bicicletă.

ambele sunt ok, poate prețul face diferența

2 răspunsuri:
| InOrOut a răspuns:

Bmw e90 din 2007 daca codul motor nu e N47. Daca e M47 merita. Uite o lista aici https://en.wikipedia.org/wiki/BMW_N47
Ce vrei tu sa iei cati cai are?

| DauuFlashh1 a răspuns:

Salut, întradevăr volkswagen este o marca de masini cam paguboasa dar nu zic ca nu este buna, acum tu ar trebui sa te decizi ce masina ti-ar place din astea 2 ca sunt plusuri si minusuri. Daca vrei o masina mai mica iti iei e90 dar daca vrei ceva mai ''balena'' iti iei cc. Poate ti-am fost de ajutor!