| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa ma apuc de Uber si sa imi cumpar o Tesla pentru economie etc.Ce parere aveti? Pareri pro si contra.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu stiu daca merita, cu o Tesla. E scumpa, vei trage niste ani ca sa amortizezi achizitia. Mai degraba alta electrică mai ieftina sau o hibrida.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trecem peste faptul ca acum cateva intrebari iti cautai de munca pe la supermarket si azi ai bani de tesla.

Diferenta de pret intre cea mai ieftina Tesla si un Logan nou e de vreo 40.000 euro. Din bani astia bagi lejer benzina 20 ani sa faci uber.

| johnnny123 a răspuns (pentru suntserios):

Nu e nici o problemă cu banii, că depune 1000 de lei la ING și primește un miliard pe lună dobândă.

https://www.tpu.ro/......n-suma-da/

| suntserios a răspuns (pentru johnnny123):

Da da