| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar un Asus Rog Phone si sa incep sa postez pe Youtube diferite jocuri cum ar fitongueUBG, Fortnite etc.Ce parere aveti gen cati bani credeti ca o sa castig pe luna?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E prea complicat.

| Alexuţ02 a răspuns:

Trebuie mult să te ridici, ia mult timp. la 50k views per video iei cam 5 dolari, 10 dolari maxim. deci nu e cine ştie ce, iar ca să ai 50 k views la un video de gaming trebuie vreo 600.000 abonaţi pentru că tot YT-ul face PUBG şi Fortnite.