| ymzil080 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar Samsung Galaxy S3 versiunea LTE(I9305).Daca poate cineva sa imi impartaseasca cateva pareri dintre cei care aveti modelul asta.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Eu nu am acest model, dar ma pricep la telefonie si iti pot spune cateva pareri big grin.

PRO :
-ecranul HD, un ecran foarte bun si foarte rezistent
-procesorul Quad-core de 1.4 GHz cu 2 GB RAM sunt mai mult decat suficient ca sa-ti ruleze jocuri gen Wild Blood sau Modern Combat 4 Zero Hour etc.
-ai memorie suficienta, nu prea cred ca vei spune cel putin timp de 2-3 ani ca nu mai ai nimic din memoria telefonului
-suporta card pana la 64 GB, ceea ce nu vezi pe multe telefoane
-are 4G
-are un GPU ( placa video) mai mult decat buna, vei avea parte de niste grafici in jocuri foarte bune
-are camera de 8 mpx. cu filmare Full HD 1080p, deci este foarte foarte bine
- are bluetooth 4.0
-este subtire si usor
-este foarte rezistent,nu te gandi ca daca pare atat de fragil si este,carcasa lui este elastica si este facuta din policarbonat,un material mult mai tare decat plasticul si telefonul are sticla doar pe ecran, nu ca la iPhone care este acoperit in sticla si daca dai putin mai tare cu el, chiar si cu spatele, se sparge

Si, iarta-ma, dar CONTRA n-am gasit nimic big grin.
Salut! Sa-l stapanesti sansot si sa ai grija de el ca este un telefon impecabil.

| ymzil080 explică (pentru MaxKiller911):

Multumesc pentru raspuns si o sa am grija de el.Multumesc inca o data! big grin

| MaxKiller911 a răspuns (pentru ymzil080):

N-ai pentru ce! big grin