| bmwLove a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau o masina la 4000-5000e (recomadari)? De abia am luat carnetu

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un focus, o fabia, un golf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golf 5, Opel astra g enjoy 1.6 benzina, sau http://www.auto.ro/masini-second-hand/pret~4000_5000.html fa-ti o idee din ce este aici. imi spui cam ce ai prefera si poate cine stie am vreun cunoscut care are ce doresti tu.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

De preferat o masina cat mai noua (mai noua de anul 2007) si sa incerci sa eviti Opelurile, Fiaturile mai vechi de anul 2004 precum si masinile suedeze care au avut proprietari romani.

| gabone99 a răspuns:

Un golf 5 cred ca ti-ar fi indicat! funda
?

| Alexandru942 a răspuns:

Audi a4 b6 2004 1.9 tdi 131 HP e bomba pe 4 roti