| bmwLove a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau o masina la 4000-5000e (recomadari)? De abia am luat carnetu

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un focus, o fabia, un golf

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

De preferat o masina cat mai noua (mai noua de anul 2007) si sa incerci sa eviti Opelurile, Fiaturile mai vechi de anul 2004 precum si masinile suedeze care au avut proprietari romani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golf 5, Opel astra g enjoy 1.6 benzina, sau http://www.auto.ro/masini-second-hand/pret~4000_5000.html fa-ti o idee din ce este aici. imi spui cam ce ai prefera si poate cine stie am vreun cunoscut care are ce doresti tu.

| Alexandru942 a răspuns:

Audi a4 b6 2004 1.9 tdi 131 HP e bomba pe 4 roti

| gabone99 a răspuns:

Un golf 5 cred ca ti-ar fi indicat! funda
?