| anonim_4396 a întrebat:

http://www.youtube.com/watch?v=Uvg7kByeUnE E legal sa mergi e strada cu masina dinasta care danseaza? Vreau si eu una cand iau carnetu da ziceti e legal?

Răspuns Câştigător
| Ana00005 a răspuns:

Pai e cam la jumatate.Nu e bine sa megi cu ea asa pe strada, daca te vede politia te poate opri (dar nu 100%, nu e tocmai o ilegalitate) Daca ai parcat-o si apoi ii dai drumul e mai bine. Oricum, cand dai testul dai si unul scris.Asa ca vei putea intreba acolo si te vor sfatui ei mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Am inteles deci dansez cu ea, si cand vine politia o opresc repede. Nu?

| Ana00005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Si daca ai vazut, nimeni nu merge cu masina asa pe sosea tocmai de aia. Sper ca te-am ajutat.