| ShNNyTzy a întrebat:

Am fost implicat intr-un accident rutier fara a fi eu vinovat si astfel ca imi repar masina pe asigurarea celui care m-a acrosat, in urma constatarii am ales sa imi repar masina la service-urile partenere firmei de asigurari, as dori sa aflu care dintre urmatoarele service-uri din Cluj sunt mai bune: Autosport system srl, Complex service ML, Eurial invest, Premium cars srl, Mipa impex srl, SC Hal auto service sau daca as putea sa optez pentru regie proprie chiar daca am semnat procesul verbal de constatare a avariilor.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta firmele alea in google maps si vezi recenziile oamenilor aia care are cele mai multe stele si comentarii bune e sigura

| Butin a răspuns:

E avariata tare? Ce anume trebuie schimbat? Sa ai grija ca majoritatea pun piese second cum ar fi usi, capota. Majoritatea is hoti.

| ShNNyTzy explică (pentru Butin):

Bara fata, haion, bara spate, fusta spate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Butin):

Elementele de caroserie second hand originale sunt de 10x mai rezistente decat piesele de schimb facute sub licenta de alte firme.
O capota noua de 500 de lei, rugineste in 3 ani. Una originala de pe o masina de 10 ani, costa 150-300 lei, si tine inca 10.
Hotii din service-urile mari, autorizate, ofera garantie pe lucrari. Nu le convine sa repete lucrarea pe banii lor.

| SchWanz a răspuns:

Pe bune? Aici?