| IIIshaneIII a întrebat:

Salutare,am gasit sa cumpar un scuter inscris la primarie cu carte,rca,bon fiscal,an 2013, km 14000, stare foarte ok,pornire telecomanda totul ok, pretul este de 1300lei, ce ma nelamureste este nr de km 14000 sunt multi mai tine?, merita cumparat?

2 răspunsuri:
| Vreausapot a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Eu la masina am 20 000km+ si inca merge ca unsa.Dar nu depinde numai de km.Cu cati km are cu atat gradul de uzura creste. Unele piese pot ceda dupa ce l-ai cumparat.Mai bine te asiguri ca functioneaza perfect

| addy200 a răspuns (pentru Vreausapot):

Nu poți compara km de la un scuter cu km de la mașină. E cu totul diferit!