| m009mihai a întrebat:

Am o problemă cu un golf 5 2.0 TDI 140HP, m-am jucat cu un tester delphi si am activat testul abs/esp, de atunci imi merge volanul greu si imi da eroare 20546 - Steering Assist limit stop (incorrect adaption settings) ceva de genul si 00788 Senzorul G85. Am martorul cu volanul aprins galben.
Am incercat sa filnalizez testul pe care l-am pornit dar nu-mi dau seama cand il pot efectua pentru ca martorii mei abs si esp nu se aprind in bord si am impresia ca bordul masinii a fost modificat... normal trebuia sa fie aprinsi. Daca ma puteti ajuta cu o rezolvare, raman recunoscutor!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca nu ai rezolvat inca problema, mergi la un service auto care se ocupa si cu resoftari auto, adica sigur cineva de acolo te poate ajuta...