| WhiteWyzard a întrebat:

Salutare, am o problema, recent mi-am cumparat o masina din bulgaria, pe talon si cartea masinii apare la sectiunea (H) o data, cine imi poate spune despre ce este vorba?
Pe cartea masinii scrie (H) period of vaalidity, if not unlimited (dd.mm.yyy) si pe partea cealalta scrie Custom restriction, not later than 27. 10. 2009... am voie sa circul sau nu?

2 răspunsuri:
| Mariussss14 a răspuns:

H e de la Hungary pe romaneste Ungaria

| WhiteWyzard explică (pentru Mariussss14):

Nu... este vorba de sectiunea (H) din talon si cartea masinii nu despre o prescurtare la o tara.