| Basanciucionut a întrebat:

Salutare, am schimbat azi plăcuțele de frână la un passat b6 2007 și nu îmi mai merge frana de mana, imi pâlpâie și îmi țiuie in bord, ce are?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

laughing
Nasol.
Mergi la mecanic, ca la Passat ai nevoie si de scule, nu doar de timp. Etrierele sunt electrice, au nevoie de retragere din tester inainte de a umbla.
Daca ai noroc si ai dat peste cap etrierele, acum e distractiv, cam trebuie schimbate, cu tot cu motorase laughing
Mecanicii ie niste hoti, ksf.

| NunuNini a răspuns:

Inapoi in service!

| Basanciucionut explică (pentru NunuNini):

Oki asta știu dar vreo soluție?