| TweAge a întrebat:

Salutare!
Am si eu doua intrebari:
1. Eu fac 18 ani la inceputul lui Mai, cand as putea sa ma apuc de permis?
2. Merită sa iau o masina cu volan pe dreapta? N am cine stie ce buget, si am vazut ca cele cu volan pe dreapta is mai ieftine si sunt in conditii bune plus ca am auzit că englezii isi intretin foarte bine mașinile.

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

In februarie te poti inscrie la scoala, tie ti se pare normal sa conduci masina cu volan pe dreapta in Romania? intreb pentru un prieten.

| GicaGigekGica a răspuns:

Masinile cu volan pe dreapta e greu cu depasirile in trafic, poti sa te obisnuiesti dar pentru un incepator nu recomand.

| Andreii002 a răspuns:

Masina cu volan pe dreapta? Am vazut pe net ca este 600 de euro sa aduci una din Anglia in Bucuresti. Gandeste-te ca trebuiesc facute reglajele la faruri, nu stiu sigur ca costa. Actele trebuiesc traduse si multe altele, ceea ce inseamna ca ai de alergat foarte mult. Faci ce vrei, sunt banii tai