| Mihai-Cosmin_Duinea_1989 a întrebat:

Am și eu nevoie de o părere in legătură cu un schimb de mașini, eu dețin un Opel Astra H 1.7 cdti 80 cp din 2005 și aș vrea să fac schimb cu un BMW 320d din 2002 automat, problema este că sunt un dilema nu prea știu despre BMW- uri cum sta treabă așa că aștept părerile voastre.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai o masina veche pe una si mai veche si mai rulata si care va costa si mai mult la intetinere? unde w logica?

| Mihai-Cosmin_Duinea_1989 explică (pentru suntserios):

Îmi place modelul respectiv fiind coupe.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Treaba sta ca piesele costa de 3 pana la 5 ori mai mult, mai ales ca pe BMW sunt sisteme pe care Opielul nici nu le viseaza.