| Ciprian996 a întrebat:

am si eu o intrebare ma incanta sa imi cumpar un "wheelman 5cc gas skateboard" vreau sa stiu imi trebuie cumva acte precum la motociclete sau scoter? ms astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Tradus mot-a-mot gas = benzina. oricum daca il iei trebuie sa aiba o carte tehnica in care sa scrie

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie permis, dar nu ai ce cauta pe drumurile publice cu el.

| Ciprian996 explică (pentru JohnnyBi):

Daca imi cumpar unu de unde il pot alimenta? ca am citit despre el si zicea ca este alimentat cu "gas tank"ce fel de gas este sau la ce se refera gas tank?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Ciprian996):

Tradus mot-a-mot gas = benzina. oricum daca il iei trebuie sa aiba o carte tehnica in care sa scrie