| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor!

Cum credeți ca sunt fetele din alte țări, de exemplu Germania, Franța, Italia, Spania, Ungaria, Rusia, Ucraina, Slovacia și Bulgaria, și din alte părți ale lumii, sunt mai diferite fata de fetele de la noi din România, de exemplu mai respectoase, sunt mai amabile și mai bune?

Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

E gresit sa generalizezi, nu poti cunoaste toate fetele dintr-o tara. Poti sa te iei dupa stereotipuri, ceea ce este lipsit de sens. Fiecare om are propriile sale calitati si caracteristici unice, care sunt influentate de o varietate de factori, cum ar fi educatia, experientele personale si valorile culturale.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La fel de profitoare, in orice țară.

| johnnny123 a răspuns:

Căpitanul Generalizare lovește din nou!

Vrei să ne dăm cu părerea despre cum "sunt" 250 de milioane de femei?

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru johnnny123):

Omu doar isi varsa frustrarilewinking, el daca a fost refuzat pana acum gata inseamna ca sunt femeile rele..nu se uita la el putin sa vada ia ba de ce ma refuza astea? Nu zice nimeni ca nu sunt si materialiste de astea care asteapta sa stea toata ziua in casa sa nu faca nimic si tu sa le dai banu, dar sunt mult mai mult care fac ceva cu viata lor, iar daca tu estis un papa lapte care nu face nimic cu viata lui nu vrea mai mult e logic ca esti refuzat.Din intrebarile lui se vede ca saracu e disperat n-a pus niciodata mana pe o femeie.

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

rolling on the floor te-am nimerit este?

| Lukasssz a răspuns:

Mult Mai frumoase si fara arfe

| Lupică27 a răspuns:

Femeile din est, din fostul bloc sovietic sunt mai feminine in timp ce in tarile de vest sunt mai masculine.

| KovacsB a răspuns:

Zici ca sunt facute de aceeasi mama.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu poti spune ca toate fetele din Romania sunt inferioare fetelor din alte tari. Depinde de la persoana la persoana, de modul cum isi exteriorizeaza sentimentele si de persoanele care le educă. Daca intalnesti cateva fete dintr-o tara, de care sa zicem, nu iti place, nu inseamna ca toate fetele de aceeasi nationalitate sunt la fel

| Alexandru1111199 a răspuns:

Din intrebarea ta ne putem da seama direct ca : n-ai avut niciodata vreo gagica pentru ca te-au refuzat toate si tu pui refuzul lor pe faptul ca n-ai bani sau alte chestii materiale, poate ca sunt unele care s-au uitat la tine si au zis ba n-ai bani nu ies cu tine, dar altele sigur te-au refuzat si pentru cine esti tu ca persoana, ca sa stii si tu degeaba ai avea o gramada de bani daca esti papa lapte si nu poate vorbi femeia ceva cu tine, daca n-o faci sa rada si asa mai departewinking, daca esti genu ala care inca sta cu mami si tati si tu ai peste 20 de ani,genu ala care inca ii cere aprobarea lui mami si tati daca vrea sa iasa undeva pai scuza-ma pe mine e si normal sa fii refuzat,fetele astea cauta barbati puternici care sa le domine(nu sa o iei la bataie,adica sa conduci,sa tu fi tu ala hotaratu care ia deciztii,asta le place femeilor sa te impui,sa te implici) ai inteles? Daca tu esti un papa lapte si astepti ca femeia sa aleaga si tu faci ca un catelus gen: orice vrei tu, oricum vrei tu, asta inseamna ca esti un disperat si de aia te refuza, pe langa multele defecte pe care le-oai avea : n-ai obiective in viata, vrei doar sa nu mori de foame, n-oi fi ingrijit, nu arati bine si inca o gramada de defecte.Nu zic ca n-avem si noi destui fripturiste de astea care acasa se bat cu cainele pe paine iar el au figuri si pretentii de lamborghini si alte masini de astea, dar sunt destule care nu te refuza neaparat pentru ca n-ai o masina buna, majoritatea te refuza pentru ca TU NU vrei sa ajungi la nivelul ala de a avea o masina buna, esti pe gandirea lasa ba ca merge, nicio femeie desteapta nu sta cu unu care nu vrea nimic.Totusi eu iti zic sa zici mersi ca te-ai nascut in Romania, uita-te in americahee hee ce vise au copilele alea pe acolo ele vor barbati care castiga lunar 1 mil de eurohee hee la noi nu vezi asa proaste ca acolo.Zi mersi ca esti in Romania si fetele, femeile inca mai tin cont si de traditionalism adica mai tin cont si de casatorie, si de facut copii, ca daca eram ca in america ne duceam dracu ca speciehee hee sa vezi pe strada peste tot tot felul de specimine toate genurile posibile.Ca sa-ti faci o idee toate fetele care o sa citeasca ce am scris eu aici sa-mi spuneti daca gresesc.