| Silviuilie17 a întrebat:

Salutare baieti! A mai schimbat cineva culoarea ceasurilor din bord la un passat b5.5? Daca da, m ar interesa si pe mine daca flansa este colorata sau are leduri direct cu lumina albastra. Mersii frumos!

1 răspuns:
| Carbit9669 a răspuns:

Nu am schimbat dar am vazut cateva clipuri din acest domeniu.Plansa cu turatiile si kilometrii nu este colorata doar poate fi modificata ca si aspect de exemplu sa iti pui un desen habar n am orice dar culoarea din bord se schimba cu ledurile de pe placa de baza a ceasurilor.Ele se dezlipesc si se inlocuiesc cu altele de culoare diferita.Personal ti as recomanda o persoana cu experienta poti incerca si acasa pe riscul tau sa distrugi ceasurile