| anonim_4396 a întrebat:

Salutare baieti.As avea si eu o intrebare despre pneurile din Formula 1.Stiu ca exista cele soft,medium,hard,inter si wet.Mai era inca o pereche dar nu o mai tin minte.Stiti voi care este?
Si inca o intrebare.Ce este sistemul DRS?Adica un fel de "nitro" ca in nfs de accelerezi mai tare?Stima happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Alea sunt toate tipurile de cauciucuri care sunt disponibile. DRS e in spate la aleron si se misca in linie dreapta ca sa aiba viteza mai mare si sa depaseasca oponentul din fata cu mai multa facilitate.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru mgtow):

Eu stiam ca sunt 6 tipuri de pneuri thinking Dar mersi oricum ca m-ai lamuritwinking. Apropo Button a castigat primul sezon de F1 apoi Vettel si Hamilton.

| mgtow a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Stiu.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slick?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa da asa se numeau.Mersi man dar din pacate am dat funda.Iti pot da voturi, mersiwinking

| anonim_4396 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Cu placere happy