| Sp4RkMan a întrebat:

Salutare baieti,din nou cu o problema,nu pot sa ii dau de capat la farurile mele,de la scuter,nu functioneaza becurile is bune le-am verificat,instalatia e buna,stop-urile de pe spate merg cand pun frana, nu pot sa imi dau seama..mentionez ca mi s-a ars o siguranta care vine la baterie, sa fie asta cauza? am cautat siguranta de aia nu se gaseste... ceva sfaturi?happy FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Sigur aia e, e siguranţa de la lumini. Se găseşte, însă într-un magazin specializat moto. Trebuie să ai vreunul prin zonă, dacă nu, în cel mai apropiat oraş... Ia-ţi un set întreg, nu e aşa scump, că aia o să se ardă destul de des, să ai mai multe... Baftă!

| Sp4RkMan explică (pentru angel74dm):

Multumesc sper sa fie asta big grin

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Se gaseste la orice magazin auto.numai sa te uiti de cati amperi e, sa iei la fel.