| Sarcopt a întrebat:

Ce maşină mă sfătuiți să-mi iau în leasing? Să fie pănă în 10.000 şi mai ieftină la întreținut. Mă găndeam la un logan, se merită? Mulþumesc

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Loganul e f bun. Eu in Europa vad ca e plin de Dacia, merg italienii, nemtii, francezii etc, numai romanul e fudul si nu poate fara straineze.

| Sarcopt explică:

Am înțeles, vă mulțumesc pentru timpul acordat!

| GeorgescuMark a răspuns:

Nu se merita.Gasesti logan si la 2.500 euro.Ia second hand.Ia-ti o Toyota sunt bune.

| Nadia140 a răspuns:

Se merita da sa iti iei logan dar sa til iei nou, am si eu pe cineva care are logan de 5 ani si nu a bagat nici un banut in el in afara de consumabile, daca il iei nou si il intretii nu ai probleme cu el.Tin sa mentionez ca piesele de logan sunt mai scumpe decat la ww, opel.