| Mihaitzaplesanule a întrebat:

Salutare, ce părere aveți despre Audi A5 3.0 quattro an 2011-2012 și cel de 2.0 an 2011-2012 ca și motor și întreținere?
Știu ca la cel de 3.0 impozitul e mai mare dar care e mai reușită sa zic așa?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu stiu de ce toti visati masini cu motor de 3.0 diesel, de ce putini au cojones si isi iau benzina 3000 cm3 happy e peste orice diesel fie el V6 sau nu laughing si ca sunet si ca putere ca ce vreti, dar voi o trageti cu consumul mic, pai daca vrei consum mic iti iei 1.4 mpi laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o parere simpla: m-as orienta spre BMW, Mercedes sau un Ford Mondeo, pe la aceiasi bani, din aceeasi perioada. Nu as cumpara un carton VAGist, calitatea lor e prabusita de mult.