| Ferii a întrebat:

Salutare, eu as vrea sa vopsesc interiorul unei mașini (mașină de drift, deci fără mocheta și sa arate bine), întrebarea mea este ce pistol de vopsit îmi recomandați? Sa nu coste mai mult de 400-500 roni și sa pot face un lucru foarte acceptabil.
Dau fundă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un pistol de vopsit profesional, nu costa atat de putin, poate unul second hand.
Iar daca nu esti vopsitor profesionist, ma indoiesc ca va iesii ceva profesional.
Te-ar ajunge mai putin, daca ai duce-o la o vopsitorie auto.

| Ferii explică (pentru Violleta2022):

E vorba despre un bme e30 cât m-ar costa sa o duc sa o vopsească în interior? [ce culoare sa fie interiorul? Exteriorul este negru și interior tot negru dar vreau să-l fac mai frumos ce culoare îmi recomanzi (sa fie mată)]

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ferii):

Intreaba cat te-ar costa la vopsitorii auto din orasul tau, ca eu nu am de unde sa stiu ce preturi au ei.
In principiu, masina nu se vopseste la interior, ca-i imbracata in piele sau panza si are ornamente de plastic si metal sau lemn.
Nu prea inteleg ce sens are vopsitul la interior, ca nu-i casuta de papusi si va arata oribil
Dar ma rog, este gustul tau si aici nu ma bag.

| Ferii explică (pentru Violleta2022):

La o mașină de drift trebuie golit tot interiorul (piele, plastic, tot...) și eu vreau sa fac frumoasă

| anonimg a răspuns:

Poate te ajută asta: http://vopsit-auto.ro/preturi.php