| sori94 a întrebat:

Salutare la toti! am un motocross enduro de 125 cc si as dori sa ii pun kilometraj pe el, de unde as putea sa ii cumpar un kilometraj sau se poate pune si kilometraj de bicicleta?big grin dau funda pentru cel mai bun rasp!

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cum sa pui mai kilometraj de bicicleta?rolling on the floor
ca sa-i montezi kilometraj, trebuie sa-i schimbi roata fata cu una care are butucul cu melc.

| sori94 explică (pentru a1doru):

A1doru' daca nu stii sa dai un raspuns, mai bine taci! se poate monta si pe masina kilometraj de bicicleta, numai sa stii cum se face laughing

| a1doru a răspuns (pentru sori94):

Bine mai.atunci pune-i kilometraj de bicicleta.

| sori94 explică (pentru a1doru):

L"am si montat deja si merge perfect pana acum.