| razvan131997 a întrebat:

Salutare. Maine urmeaza sa dau sala pentru permis de conducere. Am facut pe internet chestionare si nu am gresit niciunul (sa fac sub 22). Credeti ca am sanse sa pic? Intrebarile de pe site-urile de pe internet cum sunt fata de cele de la sala?

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Majoritatea sunt asemanatoare iar cele de pe http://www.drpciv.ro/info-portal/dlExamSignUp.do cred ca sunt identice cu ce se da la sala.
Cred ca ai sanse mari sa iei, mergi cu incredere si relaxat stiind ca esti pregatit!

3 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Cei de la sala au spus ca nu prea te ajuta chestionarele facute pe internet trebuie doar sa ai incredere in tine Bafta!

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Daca ai învățat si o sa fi atent, il vei lua cu siguranța.

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Bafta.