| dorin1995 a întrebat:

Un site de facut chestionare exact ca cele de la sala de examen?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Gasesti o multime de asemenea site-uri daca scrii pe google: "chestionare auto".

| dorin1995 explică (pentru AFR81):

Si care sunt bune? straight face

| AFR81 a răspuns (pentru dorin1995):

Eu de pe ScoalaRutiera si DRPCIV am facut.

| dorin1995 explică (pentru AFR81):

... degeaba raspunsurile de pe drpciv sau scoala rutiera nu bat cu examenul!

| dorin1995 explică (pentru AlbNegru09):

. frate da acolo nu iti da raspunsurile corecte
nu merge site tot timpul
ce naiba sa fac eu pe ala mie imi trebuie intrebarile exact ca la sala!

| AlbNegru09 a răspuns (pentru dorin1995):

Sunt ca la sala. Sotul meu doar de pe drpciv a facut chestionare, nu a invatat deloc din carte.
Si a luat din prima.
Pe site-uri daca intri nu prea iti recomand.
Intereseaza-te si pe Facebook.

| dorin1995 explică (pentru AlbNegru09):

... degeaba raspunsurile de pe drpciv sau scoala rutiera nu bat cu examenul de teorie... am gasit intrebari care pe drpciv erau bune si la sala nu le lua de bune!

| AFR81 a răspuns (pentru dorin1995):

Am facut chestionare de pe drpciv si scoalarutiera si am luat sala cu 26 pe 19 decembrie. Despre ce vorbim?

| AlbNegru09 a răspuns (pentru AFR81):

Site-ul drpciv sunt chestionare care iti vor pica la sala!
Imposibil.
Multa lume a facut de pe drpciv, multi spun asta.
Deci treaba ta ce faci, eu te-am sfatuit.

| dorin1995 explică (pentru AlbNegru09):

Am luat sala dar nu am facut de pe prostia de drpciv.ro am folosit programul unu i om din cluj. Pe drpciv sunt intrebari gresite!