| Tomicox99 a întrebat:

Salutare, o întrebare pentru cunoscătorii BMW, la E39 există diferențe vizibile între motoarele de 2.5 și 3.0 diesel?
Urmează să îmi achiziționez un E39 și proprietarul spune ca e 2.5 in acte și 3.0 pe mașină

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca e si un BMW din categorie inmatriculat pe BMW, cum sunt proprietarii lor asa-s si masinile...
Cauta alt bmw e39, parerea mea!
Cauta una la care sa coincida motorul si seriile din acte cu cel de pe masina!
Pe asta care vinde acum, chiar nu ar fi rau sa-l raportezi pentru frauda in aplicatie, daca are anunt pe olx sau autovit etc

1 răspuns:
| KovacsB a răspuns:

Si la Rar aia crezi ca sunt prosti si nu isi dau seama de magarie?