| LucianR a întrebat:

sunt incepator si vreau sa imi cumpar un motor maxim 125, insa numai si numai in 4 timpi. Am auzit ca intretinerea e foarte scumpa la cele in 2 timpi (consumabilele schimbate foarte des)! Spuneti-mi si mie, am sanse sa gasesc motor de 125 in 4 timpi?

Răspuns Câştigător
| o0ops_2090 a răspuns:

De ce neaparat in 4 timpi? Diferenta e ca in 4 timpi e mai buna la drum lung iar cele in 2 timp sunt la scutere si unele de cross. Cauta pe www.bikeshop.ro ca sigur o sa gasesti ceva. Asfalt uscat!