| ASMA14 a întrebat:

Salutare TPU,am si eu o intrebare va rog. Daca eu am masina trecuta pe numele mamei mele, iar ea isi schimba numele de familie ce acte trebuie sa fac ca sa schimb numele si in talonul masinii si in carte? Si daca inca mai am valabila asigurarea, trebuie sa fac una noua cu noul nume de familie?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacâ actele mașinii sunt pe numele mamei nu o ai tu, o are ea.

| ASMA14 explică (pentru sadrian46):

Ce am intrebat eu si ce ai raspuns tu..Mai bine nu te deranjai