| NaturalLl a întrebat:

Ce ati alege, ce ati recomanda dintre Audi A6 C6 (acel model intre anii 2004-2009) si BMW Seria 5 E60 (cuprins intre aceiasi ani 2004-2009) ambele cu 2.0 TDI? As vrea sa imi spuneti si sa ma ajutati sa aleg dintre cele 2 si daca se poate informatii privind exterior, interior, motor (cu ce e sub capota), consum, intretinere, etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Acum depinde ce iti doresti tu, cel mai bine ar fi sa-ti gasesti una din ele fara probleme, eu ti-as recomanda Audi, dar daca cumva gasesti un BMW care sa fie mai bun ia-ti atunci un BMW.
O sa vezi ca o sa fie destul de greu sa gasesti unul bun, chiar daca mergi in Germania, chiar si acolo sunt multi "bisnitari" care vor sa-ti bage pe gat tot felul de rable.
Bafta!

1 răspuns:
| Daniel9988 a răspuns:

La BMW piesele sunt un picut mai scumpe.