| Marynel_Manolache_S._1999 a întrebat:

Cred ca am o problema.
Astazi am observat ca vasul de expansiune era pe minim si am completat cu antigel diluat, mai exact antigel prox g11 punct de inghetare minus 36 grade.
Tin sa remarc faptul ca antigelul pe care il aveam in vas era de aproximativ 2-3 ani vechime.
Dupa ce am completat nivelul intre minim si maxim, la scurt timp observ ca nivelul apei nu urca la 90 grade ci mai degraba undeva la 80 grade.
Este vreo problema la sistem de racire? Cumva am facut ceva gresit?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nimic gresit, mai circulă, fă un drum prin oraș