| stefax456 a întrebat:

IMi poate spune cineva daca pot monta un subwoofer pe casetofonul cu care a venit masina din fabrica? Adica nu un casetofon mp3... Mai bine spus, un casetofon de la un ford mondeo deluxe 2.0 tdci

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E casetofon, nu e casetofon, ba e casetofon.
Spune-mi exact modelul radioului, si vad pe net ce mufe are. Daca are in spate mufe RCA 'pre-out', poti conecta o statie cu subwoofer. Daca nu are acele mufe, trebuie sa mergi la un electronist sa-ti puna el mufe, sau sa schimbi playerul cu totul.
La un Focus 2002 cu cd player original, am gasit mufe in spate, ca sa conectez statia subwooferului.