| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare tuturor.
As putea a pune niste folie colant pe faruri (un pic, ca idee sa fie ca pleoape).
Sa nu fie probleme cu Rar, poliție
Funda!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai voie sa obturezi farurile, fiindca te opreste Politia si te amendeaza.

| dinaprilie a răspuns:

Daca ele lumineaza la fel ca inainte ar trebui sa fie ok. Altfe politia iti poate lua talonul si/sau amenda

| AdiMihai25 explică (pentru dinaprilie):

De inteles,
Nu aplic peste far unde bate lumina.
Decupez niste folie colant Și fac pleoape pentru fac, ma înțelegeți?
E vorba de 2 cm de folie contur.

| dinaprilie a răspuns (pentru AdiMihai25):

Inteleg. Sper sa inteleaga si ei, politia. Dar daca zici ca este peste far probabil este ok. Fa/le si pune o poza aici ulterior sa vedem si noi.

| AdiMihai25 explică (pentru dinaprilie):

Cu mare drag,
Am in sânge tuning'ul de mașini,
Dacă aș putea inventa câte un tuning, o modificare sa iasa in evidenta fara de celelalte masini, ca i o bară, ca i o janta mai mare, e mult mai frumos și arătos si cui nu i ar plăcea până la urmă.

| AdiMihai25 explică (pentru dinaprilie):

In prezent am pe adus următoarele modificări mașinii mele.
Vopsit etrierele, dantelă, cauciucurile, vopsit scut fata,
Stickere plafon laterale, brau din stickere,
Colanturi pe capota facuta din folie, decupată in diverse modele.
Ornamente prize de aer, antene reghin, banda protecție jante, antena radio,
Folie geamuri fumurii fata /spate, praguri laterale exterioare, deflector capota, bare traversale, paravanturi fata spate, scris cu marker alb pe cauciucuri, ornament evacuare 4, eleron haion, leduri puse doar de forma, mai am bullbar de pus ai gata,
Ce părere ai m-a oprit si politia, si m-a intrebat doar daca fac off road si am zis ca nu am pe unde si atat.
Crezi ca am ceva ilegal din ce mi am TUNAT masina?

| Mirel4412 a răspuns (pentru AdiMihai25):

Poti da si o poza cu masina? sunt curior cum arata toate chestiile astea, mai ales "ledurile puse doar de forma"