| MariusCosmin14 a întrebat:

Salutare tuturorbig grin Detin o Dacia Solenza 1.4 UCH, iar de curand am montat o inchidere centralizata type r yh-8504.Din nefericire pe schema acesteia nu exista informatii referitoare la conectarea avarilor(nu exista fire pentru conectarea lor).Ce as putea sa fac ca sa imi functioneze avarile cand inchid si deschid masina? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Du-te la un electrician auto. poate trebuie legattura facuta cu butonul avarie.