| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, intrebarea aceasta este adresata oamenilor care fac drum Romania-Italia sau viceversa, as vrea sa stiu cam cat ma costa in total un drum din Italia-Romania dus si intors? nu chiar precis

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca mergi cu autostop, te poate costa chiar gratis. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nici aproximativ nu se poate răspunde la întrebarea asta, dacă nu precizezi exact de unde și până unde mergi (e o mare diferență între Arad-Trieste și Sulina-Palermo de exemplu), cu ce mașină (turism, dubă, camion / electrică/ hibridă, benzină, diesel, gpl) și ce traseu (cu / fără autostrăzi etc.)

| MariannN20 a răspuns (pentru mihai69):

Pai masina este un golf, diesel
Din nordul italiei mai exact lombardia
traseul este Slovenia, Ungaria si Romania iar din Romania pana in Tg Neamt

| goguPatent a răspuns:

Și Italia și România sunt niste tari mari. Poți face 1000km sau 3000km. Poți dormi în mașină sau poți sta la hotel samd.