| Razvan77777 a întrebat:

Salutare. TPU Vreau sa îmi schimb scaunele cu unele cu încălzire și panoul de clima nu are așa ceva, l-as schimba și pe ala dar nu știu dacă le iau va merge încălzirea sau trebuie modificat ceva pe la mașină. Se va potrivi scaunele cu încălzire pe a mea? Masina e o Skoda Octavia 2.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"scaunele cu unele cu încălzire ...trebuie modificat ceva pe la mașină"

poți pune dar atenție la cablare, comutatoare, siguranțe.
Ce fain o să-ți fie la iarnă!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e mai simplu să iei niște huse cu încălzire?

| Goete a răspuns:

Schimba masina

| Mirceastudent208 a răspuns:

Nu ți mai trebuie nimic, iei scaunele și le pui în masina, o sa funcționeze nu mai trebuie modificat nimic

| Razvan77777 explică (pentru Mirceastudent208):

Ești tu sigur că merge așa ști din propria experiență

| Razvan777777 a răspuns:

Schimbale