| Cătă_Cătălin_2000_4NvW a întrebat:

Salutare, vreau și eu niște păreri, ce culoare sa vopsesc jantele dacă masina este gri sa arata cât de cât frumos nu țigănie, dar pe culoare albastra, ce culoare sa le vopsesc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Le poti face argintii, asa cum sunt in general vopsite, indiferent daca masina este vopsita gri, albastru, rosu sau alte culori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai hotărăște te, ori nu țigănie, ori albastru

| Cătă_Cătălin_2000_4NvW explică (pentru suntserios):

Pai nu albastru, ma refeream ca mai am o mașină albastra, și nu stiu ce culoare sa fac jantele sa arate bine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca masina e gri inchis, le poti face visinii.
https://www.ejante.ro/......dy-red.jpg
Eu folosesc nuanta "Daewoo 77U" pentru jante in genul alora.

| Brizbriz a răspuns:

Roz bonbon cu picatele'n roz marin

| zilog a răspuns:

FIECARE JEANTA ALTĂ CULOARE
EXACT CA LA LGBT exact in culorile curcubeului
ca e la moda acum fesul lui BOB MARELY
CULORILE STEAGULUI JAMAICA

| Stefan927 a răspuns:

Cacaniu cu dungi laughing, acum lăsând gluma la o parte, un argintiu sau un negru, se potrivește la o mașina gri