| andreipopa73 a întrebat:

Salutari,
Am schimbat radioul de pe masina(golf 5) cu unul de același fel care sa arate mai bine și îmi cere un cod de securitate. Ma poate ajuta cineva cu el sau exista vreun mod de a-l afla. Modelul este urmatorul:
RCD 300 mp3
1K0035186AD
VWZ2Z2G1130935

Pentru orice alte detalii necesare va rog sa scrieți în secțiunea de răspunsuri.

Vă mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se cauta un specialist electronist auto din zona ta (sunt destui pe olx) si iti face decodare, eu recomand sa mergi fizic nu prin intermediul netului de la distanta cum a sugerat oldsoul, ca poti da peste escroci carora le trimiti banii si numai raspuns, ca si costuri banuiesc ca undeva intre 50-100 de lei costa operatiunea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci la servis auto dai banul si i ti face radio radio contact.laughing

| OldSoul a răspuns:

Nimic nu e gratis in viata...
https://www.olx.ro/......en77o.html promoted

| dinaprilie a răspuns (pentru OldSoul):

Teoretic cand a cumparat radio-ul acesta trebuia sa vina si cu codul de securitate..la pachet..deci gratis..restul e **** cu kkacat tipic omeneasca

| OldSoul a răspuns (pentru dinaprilie):

Trebuia, dar uite ca nu a venit.