Întrebare recomandată | PirvulescuCosmin a întrebat:

Salutari tuturor!
Am un bmw 318i (benzina) e36 si trebuie sa-i schimb uleiul dar nu stiu de care trebuie sa ii bag. Masina este an fabricatie 1997, 1800 cmc motorul.

Cineva stie? si cam cati litri de ulei imi ia?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Citeste aici:
http://forum.4tuning.ro/......rgent.html

3 răspunsuri:
| PirvulescuCosmin explică:

@Braunion Imi plac glumele tale de santier. Dar daca nu ai ceva interesant de spus mai bine taci.

| Braunion a răspuns:

Cred ca e mai scump uleiul decat mai valoreaza masina ta rolling on the floor

| PirvulescuCosmin explică (pentru Braunion):

Imi plac glumele tale de santier. Dar daca nu ai ceva interesant de spus mai bine taci.