| Zedge a întrebat:

Sanatate tuturorhappy Am ajutat o gramada de lume pe TPU si ma gandeam ca e cazul sa ma ajutati si voi pe minehappy
Am si eu nevoie de un mic ajutor de la voi si anume: trebuie sa-mi inmatriculez masina peste o luna si cum nu vreau sa am o combinatie aiurea la numar sau oarecare, as vrea sa imi iau numere personalizate si cum chiar sunt in pana de idei si nici nu vreau sa-mi pun cu numele meu sau chestii de genul SPP, FBI, CIA, BOS GTI, NFS sau alte combinatii de genul asta, nu sunt asa cocalar, caut ingeniozitate, ceva care nu vedeti peste tot, nu cocalarisme ca de alea am vazut destule.
As vrea sa ma ajutati voi cu niste idei de numere, combinatii interesante sau ingenioase chiarhappy
Dau funda la cel care vine cu cele mai tari idei!
Multumesc anticipat!
Acum sa curga cu ingeniozitatelaughing

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

80 de raspunsuri si 5 funde inseamna o gramada de lume?laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce spanac de ingeniozitate vrei la un numar de inmatriculare? pune ti si tu initialele tale si gata

| martzian a răspuns:

Alege o combinatie cu initialele iubitei. O va flata si te va iubi mai mult! tongue

| MariusF23 a răspuns:

Eu voiam să pun MFK, dar pentru ca am estimat gresit costurile, m-am resemnat cu nr la rând si mi-a picat CWP.

| Zedge explică (pentru MariusF23):

Da e ceva cheltuiala cu RAR si toate alea dar ca sa iti alegi tu numarul e 85 de lei parca, asa mi-a zis cineva, acuma depinde pentru unii e ceva pentru altii nu, nu ca as fi eu foarte instarit dar chiar nu vreau sa-mi iasa o combinatie aiurea.

| MariusF23 a răspuns (pentru Zedge):

Stiu ca e 85 lei, dar din neatentie imi luasem doar banii de benzina la mine, mai aveam 50 lei pentru orice eventualitate, abia dupa ce am ajuns mi-am dat seama si acasa nu m-am mai intors, imi lua o ora sa ajung de unde stau eu pana la inmatriculari. (nu stau in oras sau in imprejurimi).

| AliLina2 a răspuns:

Eu as sugera RAY, KIS.

| alexanonymus a răspuns:

Buna! Ai putea pune nr de inmatriculare cu RAK! Funda?

| RespeCT01 a răspuns:

Pai pune ex: B 33UNA; B 33BAN; B 33SGM; B 33BCR; B 33BNC.Eu am masina MRS- pentru ca ma cheama Marius.Si mai am o masina care e BMW sI i-am pus BMW. Sper ca te-am ajutat