| floaredecolt_2996 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. verisoara mea si-a cumparat masina si vrea sa-si puna numele ca si numar. o cheama Andreea. da-ti exemple de cele mai interesante numere de la Andreea...plsssss.dau funda:*

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Dea
eea
and

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

And
adr
ane
ade
dea
dre

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Ms pentru funditza happy

| Houselaurie a răspuns:

Dea

| Twixxie a răspuns:

Mie imi place mult cum suna "dee".sau "eea"winking:d

| amymiamy a răspuns:

Ada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca DEA ar fi cel mai potrivit pentru ca te duce cu gandul direct la Andreea...

| floaredecolt_2996 explică:

Aea merge? thinking ma tot gandeam dar nu stiu daca chiar merge.

| roxana_3829 a răspuns:

Si pe mine ma cheama andreea si unii prieteni imi zic Ada deci poti pune la masina ada