| Xname a întrebat:

Dati-mi idei de id-uri pentru yahoo mess... pentru numele (catalin). Dar nu vreau COCALARISME de genul cata_superbarosanul sau mai stiu eu ce.

4 răspunsuri:
| Misha_1025 a răspuns:

Cat_alin, poti folosi indicele judetului unde locuiesti sau, si anul de nastere, luna de naster, ziua de naster ex: catalin_bv, cata_bv, cata_85, catalinbv_85, catalin_dec (dec fiind luna), catalin_18dec (18dec fiind ziua si luna). Am folosit indicele "bv" doar ca exemplu. Al meu este misha_pmd; misha de la mihai si pmd initialele numelui meu. Succes!

| KoWalSky a răspuns:

Catalin0727
cata0921
catalin_07 (sau alegi u numarul)

bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C@tAlIn_C si data pe care esthi nascuttongue

| pako96 a răspuns:

Salut.Imi trebuie si mi-e un id de messenger nou pentru ca pe lista asta am plin de cocalari.Numele meu este Albu Catalin-Ioan, data nasterii : 18-05-1996. Dau o bere aluia care imi zice o combnatie frumosa [un id frumos]. Multumesc mult! Si sper sa raspundeti cat mai repede:-s