| luciannicolae95wow a întrebat:

Maine inmatriculez masina, nu am ales inca un numar. Vreau un numar cool pentru un BMW E46, ce idei trasnite aveti voi? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BV 14 ZDA

Daca intelegi ce vreau sa spun.

| FlappyXXX a răspuns:

Părerea mea este că odată ce plătești pentru preferențiale, ar trebui să alegi și să spui ceva cu un anume sens, ceva care să aibă o semnificare pentru tine, pentru ca dacă vroiai ceva ''cool'' luai numere la rand și tot același rahat era ca și cum și l-ar fi zis unu din comentarii.