| mrzel312 a întrebat:

Se mai pot înscrie mașinile cu volan pe dreapta? Va rog fără răspunsuri de gen "sunt periculoase la Depășiri etc..pentru ca am de gând sa ii schimb volanul după înscriere.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine ii schimbi volanul si dupa o inscrii nu crezi ca iesi in avantaj asa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ii faci toate modificările cerute de rar încă se pot inmatricula

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu se mai pot omologa in Romania.
Dar poti sa o inmatriculezi dupa ce ii faci conversia. In mod normal se solicita factura doveditoare, dar crede-ma ca se poate sari peste asta. RAR-ul se va uita sa fie facuta treaba profesionist, apoi vor continua omologarea normala.