| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Se poate face o diagnoza auto cu telefonul mobil? Dacă da, ce trebuie cumpărat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.olx.ro/auto-masini-moto-ambarcatiuni/q-obd-bluetooth/
Daca vrei sa iti zic o realitate, am testat cu un dispozitiv din link-ul asta pe automobilul meu si mi-a dat exact ca pe tester, erori si etc, dar era ceva de calitate superioara, tot bluetooth si etc.

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru anonim_4396):

Poti să imi trimiti un link de unde as putea cumpăra dispozitivul pe care l-ai folosit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihaila_Bogdan-Iulian_1997):

Nu pot, pentru ca nu stiu exact care este si nu garantez ce este pe net, iei pe riscul tau, ca oricare dintre noi, nu este bun, presupun ca majoritatea site-urilor au retur pentru comenzile on-line.

| annneamary a răspuns:

Un testar special pentru telefonul mobil, se descărca o aplicație speciala in telefon, se pune testatul pe mașină si toate problemele si erorile îți apar pe telefon, foarte simplu