| AndSim a întrebat:

Seara buna. As dori de la voi TPU cine are o schema electrica a tabloului din bord ( ceasurile de bord ) la RENAULT LAGUNA I. O luau razna ceasurile, am mers eu la service dar tot ce mi-a facut a fost sa nu se mai plimbe limbile alea intr-o parte si in alta. dar acuma nu merge kilometrajul. Daca a avut cineva probleme poate sa spuna dar in principiu caut schema electrica. Respect!

1 răspuns:
| Iris1997 a răspuns:

De obicei astfel de chestii nu prea se divulga de catre dezvoltator din motive de copyright... poate e ceva ce te intereseaza pe aici:
https://www.google.ro/......ps?/search