| vladtaurus a întrebat:

Spuneti-mi si mie parcuri auto / parcuri de dezmembrari din Bucuresti cu BAIETI BUNI

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu e bun in fata iti vine cu detalii bune dar cand pleci e cel mai rau dusman de pe pamant, googleul e plin de info sa gasesti adresele lor

| vladtaurus explică (pentru mgtow):

Vroiam sa discut cu cineva care a fost undeva si sa-mi confirme ca este ok acolo

| mgtow a răspuns (pentru vladtaurus):

Daca faci cinste la responsabilul parcului va fi bine si iti va fi prieten

| Reconquista a răspuns:

Cel mai bine este sa cumperi de pe internet de pe site uri specialiate de la parcuri autorizate pentru ca iti vor trimite cu factura si garantie si posibilitatea de retur https://dezmembrarisipieseauto.ro/dezmembrari-auto/bucuresti