| Noveron a întrebat:

Spuneti-mi si mie pretul lunetei spate pentru logan si montarea.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Noua este una normala adica decat sticla si sistemul antiaburire din standard 510 lei, daca o vrei fumurie de la 480 de lei after market adica nu originala pana la 903 lei este in catalog, si daca le iei SH gasesti de la 150 de lei una originala adica cea doar cu incalzire si cea fumurie de la 350 de lei in sus ceva ne zgariat si de calitate, daca o vrei cu tot cu cheder mai adaugi cam 50 de lei sunt scumpe porcariile alea de cauciucuri de 2 lei, platesti pe ele cat nu fac. In catalog mai exista de la Royal luneta cu protectie balistica, din aceea prin care nu trec gloantele la 3180 de lei dar cred ca aceea nu te intereseaza, mai ales pe un Logan in nici un caz!

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

In jur de 400-450 lei inclusiv montajul.