| Binzari_Ion_1998 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce e mai bun de procurat ford tranzit sprinter sau Volkswagen CRAFTER dar sa fie si eftin din punct de vedere la pese si la procurare.

1 răspuns:
| Florian20405 a răspuns:

Pai Volkswagen este o marca de automobile foarte buna, prin top cele mai bune marci din lume insa la autoutilitare parerea mea este ca sprinter ar fi cel mai ok dintre toate.
Ai de ales intre Sprinter si Crafter, crafter sta destul de ok la preturi, chiar mai bine ca sprinterul.
Deci in concluzie Crafter (varumiu are un LT cu 750.000 km cumparat de nou, nu a schimbat nimic la ea exceptand consumabilele).