| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat costa numerele de tol in germania? de la cea mai mica perioda pana la max 1 luna m-ar interesa

1 răspuns:
| Roby67 a răspuns:

Depinde de ce masina vrei sa scoti din Germania. O masina mica cu asigurare si inmatriculare pe 9 zile costa cam 90€, si pe o luna 120€ (date luate din internet) Daca vrei exact spune-mi ce masina vrei sa inmatriculezi si sun la Strassenverkehrsamt si te anunt.
PS norocul tau ca am o imaginatie bogata si numai asa am inteles ce inseamna "TOL"